Napsali a natočili o nás

Z Veselých Šťastnými. 

Jsme Šťastní. Nástupci tradiční zelinářské rodiny Veselých z Polabí. Rádi se seznámíme i s Vámi. Podívejte se na recenze a rozhovory, poslechněte si zajímavosti i běžné starosti o našem pěstování, našich polích, našem přístupu a práci.

Poznat a hlavně ochutnat celý náš sortiment můžete však osobně na Farmářských trzích.
Pravidelně nás najdete v pátek na Praze 5, Na Andělu. V sobotu na Náplavce, Praha 2 nebo na Řezáčově náměstí, Praha 7. 

Děkujeme a těšíme se na vás!

La CUCINA ITALIANA

Naše saláty učarovaly gurmánský časopis, proto s námi udělali hned několik rozhovorů. Děkujeme. Vyzkoušejte recepty podle italského mistra kuchyně. Dobrou chuť.

La CUCINA ITALIANA

Šťastné saláty a osvěžující, nejen zeleninové, šťávy.

Další s reportáží o našich produktech.

Žena a život

 Farmářka, zahradnice a pěstitelka Šťastných salátů.

I tento oblíbený časopis objevil kouzlo našich salátů.

Žena a život

Jak pěstovat, sklízet a také si pochutnat na jedinečných salátech z Mělnicka.

Známé a slavné osobnosti mají naše saláty také moc rádi. Operní diva, novodobý Vojta Dyk, kuchař Hollywoodských hvězd, Romana Jákl Vítová nebo jediná česká královna Dakaru Olga Ollie Roučková - ti všichni Vám mohou naši jedinečnou kvalitu potvrdit. Protože - naše saláty pěstujeme s láskou!

Přečtěte si o nás, o naší úrodě, o specialitách i sezónních zajímavostech. O bylinkách až do zimy, o modrých dýních, duhových ředkvičkách a dalších starostech a hlavně radostech našeho Šťastného pěstění. 

Těšíme se na vás na farmářských trzích, každý pátek - na Andělu, Praha 5 a každou sobotu - Náplavka, Praha 2 a Řezáčovo náměstí, Praha 7.

Nestihli jste ještě přijít na trhy? Podívejte se na několik vybraných reportáží, které vás k nám přivedou blíže. Těšíme se na vás!


Z TV Grunt vybíráme:

Věříme, že jsme vás inspirovali a těšíme se, že také ochutnáte naše saláty a další dobroty. Jsou zdravé, vždy čerstvé. Za to vám ručíme!.

Přijďte na Farmářské trhy a ochutnejte Šťastné, zdravé a chutné dobroty z našich polí. Ručíme za ně!